Rüyanı Merak mı Ediyorsun Hemen Ara..

Üye ve Ziyaretçilerimiz tarafından Rüyan yorumlansın istiyorsan hemen gördüğün rüyayı bizimle paylaşabilirsin...

Son Eklenen Rüya Tabirleri

Sitemize Eklenen Son Rüya tabirlerine göz atıp, rüyanızı yorumlayabilirsiniz

A B C Ç d e f g h ı i j k l m n o ö p r s ş t u ü v y z
Rüyada Azrail (A.S) görmek Ne Anlama Gelir ?
0 Yorum | 236 Gösterim

Abdülgani Nablusi'ye göre, rüyada Azrail (A.S.)'ı güler yüzlügörmek, şehit olmaya; öfkeli bir halde görmek ise, tövbe etmeksizinölmeye delâlet eder. Rüyada Azrail (A.S.) ile güreştiğiniveya ona galip geldiğini gören kimse, hastalıktan kurtulur.Azrail (A.S.)'ın kendisine galip geldiğini gören kimse ölür.Bazı yorumcular, rüyada Azrail (A.S.)'ı gören kimse, lüzumluolan bir işe girer, dediler. Bazı yorumcular ise, o kimsenin burüyası büyük bir korkudur, dediler.Azrail (A.S.)'i görmek, cemiyeti dağıtmaya ve hiç bir kimseyihimayesi altında tutmamaya, hastaların ölmesine, binaların yıkılmasına,yangın...

Rüyada Azrail görmek Ne Anlama Gelir ?
0 Yorum | 163 Gösterim

 Rüyada Azrail'i (as) gülerken görmek ömrünüzün uzamasına fakat somurtkan bir tavırla görülmüş ise, günahkar birisi olduğunuza ve hemen tövbe etmeniz gerektiğine ap açık bir işarettir. Azrail'i sinirli görmek ölümünüzün yaklaştığına yorumlanmaktadır. Rüyada Arail'in elini öptüğünü görmek, bir büyük mirasa sahip olacağınıza tabir olunur. Arail'in surat ifadesinin değiştiğini görmek, Allah katında iyi bir kul olduğuna işarettir. Rüyada Azrail (as)'i güler yüzlü görmek, şehit olmaya da yorum yapılmaktadır. Azrail (as)' i görmek, hastaların ölmesine, binaların yıkılmasına, yangın çıkmasına, k...

Rüyada Azık görmek Ne Anlama Gelir ?
0 Yorum | 331 Gösterim

Abdülgani Nablusi'ye göre, rüyada azık görmek, kısmete yorumlanır. Rüyadaazık torbasından bir şeyler çıkarmak veya torbaya bazı yiyeceklerkoymak, bir yerden bir kısmet alacağına işarettir. Azığınınazaldığını veya bittiğini görmek, kısmetinin darlığına delaleteder. Azığının bol olduğunu görmek bu rüyanın aksi ile yorumlanır.

Rüyada Azgınlık Ne Anlama Gelir ?
0 Yorum | 177 Gösterim

Abdülgani Nablusi'ye göre, rüyada azgınlık etmek, dince fitneye vedoğruyu ve hakkı açıklamaktan dönmeye işaret eder.Rüyasında azgın bir hayvanın saldırısına uğradığını görmek,uyanıklığında büyük bir tehlike ile karşılaşacağına delaleteder. Azgın bir hayvan tarafından kovalandığını görmek, düşmanlarının kendi etrafında pusu kurduklarına ve kendisini mahvetmek için fırsat kolladıklarına işaret eder.Ayrıca Farklı yorumlara göre rüyada görülen azgınlık, insanı ateşe götürecek olan günâhlara, dince fitne sayılan şeylere ve rezil olmaya işâret eder. Rüyada görülen azgınlık bazen, sonu yoks...

Rüyada Azil görmek Ne Anlama Gelir ?
0 Yorum | 81 Gösterim

Abdülgani Nablusi'ye göre, rüyada birisinin görevinden azledildiğini görmek,evliler için boşanmaya veya iş değiştirmeye işarettir.

Rüyada Azgın At görmek Ne Anlama Gelir ?
0 Yorum | 81 Gösterim

 Eğer rüyanızda azgın bir ata bindiğinizi görüyorsanız, atın size yaşattığı zorluk kadar endişe, korku yaşayabilirsiniz yada bir günah işleyebilirsiniz, at bazen insanların hevesine işarettir diyenlerde olmuştur.Şayet atın kanatlandığını ve uçtuğunu görüyorsanız bu sizin din ve dünya işlerinde şerefli olmanıza işaret olabilir.

Rüyada Azarlama Ne Anlama Gelir ?
0 Yorum | 82 Gösterim

Abdülgani Nablusi'ye göre, rüyada bir insan için yapılan azarlama,vakar ve saygıya işaret eder. Rüyasında tanınmış bir kimseninazarlandığını görmek, o kimse ile aralarında büyük bir dostlukmeydana geleceğine işarettir. Birinin kendisini azarladığınıgörmek de böyledir. Bilinmeyen tanınmayan bir kişiyi azarlamakveya tanınmayan biri tarafından azarlanmak halkın sevgisinikazandığına işaret eder.

Rüyada Azap Meleğini görmek Ne Anlama Gelir ?
0 Yorum | 80 Gösterim

 Bir kimse rüyasında Azap meleklerini bir ölü üzerine indiklerini ve onlardan korkmadıklarını görse, rüya sahibinin korktuğu yerden emin olmasına işaretle yorumlanır. Azap meleklerin ölüye selam verdiğini, hayırlı bir şey vadettiklerinin görülmesi rüyayı gören kişinin arzusu ve istediğine kavuşmasıyla azizlik, zenginlik ve feraha kavuşmasıyla tabir edilir.

Rüyada Azap görmek Ne Anlama Gelir ?
0 Yorum | 77 Gösterim

Abdülgani Nablusi'ye göre, rüyada azap çektiğini görmek, büyük bir rahatakavuşmakla yorumlanır. Azap çekme rüyası, cehennem konusundadaha ayrıntılı ve açık işlenmiştir.

Rüyada Azad Etmek Ne Anlama Gelir ?
1 Yorum | 105 Gösterim

Abdülgani Nablusi'ye göre, rüyada azad etmek, kurbana delâleteder. Rüyada kendisini azad ettiğini gören kimse, kurban keser.Hanımını azad ettiğini gören kimse hanımını boşar.Rüyada azad olan kimse günahkârsa, tövbe eder. Kâfir ise,müslüman olur.